2 cm storio plytelių montavimas ant karkaso

Montuojant plytetes ant stogų ar ant grunto dažnais atvejais karkaso įrengimui yra naudojamas aliuminis.

Plytelės ant pjedestalų

Šias plyteles galima tiek lengvai sudėti ir lengvai išmontuoti, esant poreikiui prieiti prie paslėptų komunikacijų.

3 cm storio plytelės pagrindams

cm plytelės montuojamos tiek prie biuro patalpų, įvažiavimų, stovėjimo aikštelių ar kito susibūrimo vietų. Plytelės ailaiko 3,5 tonų svorį.

2 cm storio plytelių panaudojimas gerbuvyje

Taip pat šios plytelės yra atsparios dideliam šalčiui, yra nedegios ir nepralaidžios, nejautrios laikui.


Plytelių įrengimas ant reguliuojamų atramų  yra populiariausias pasirinkimas montuojant plyteles .

Įrengti plyteles ant reguliuojamų atramų galima tiek ant žemės , tiek ant stogo ar netgi balkone . Reguliuojamas atramas lengva naudoti , jų nereikia pritvirtinti prie pagrindo .

Tai yra greitas ir pigus pasiruošimas darbui. Svarbiausia kad atramos stovėtų tvirtai ir tiesiai/lygiai . Montuodami plyteles ant reguliuojamų atramų paliksite erdvę po plytelėmis , kurią galima panaudoti komunikacijoms . Rinkdamiesi tarp įvarių dydžių reguliuojamų atramų turėsite galimybę plyteles iškelti į norimą aukštį , ar net padaryti reikiamą nuolydį. 

Reguliuojamos atramos naudojamos pagal paskirtį atlaiko iki 1t. svorį . Tad baimintis dėl tvirtumo tikrai nereikės.

 

Atstumai tarp reguliuojamų atramų priklauso nuo pasirenkamų plytelių matmenų ir jų gamintojo reikalavimų :

Populiauriausias plytelių matmuo 60x60x2cm , tad reguliuojamos atramos dedamos kiekviename plytelės kampe .

 

Viena reguliuojama atrama laiko keturių plytelių kampus . Jeigu montuojama ant stogo ar balkone po reguliuojama atrama naudojama guminė tarpinė o ant reguliuojamos atramos dedasi guminė tarpinė kuri leidžia plytelei tolygiai priglusti prie reguliuojamos atramos .

Jeigu montuojama ant žemės , pagrindas turi būti sukietinamas , tiesiama geotekstilė (kad neaugtų nepageidaujama augmenija ) . Tuomet dedamos pasirinkto dydžio reguliuojamos atramos guminio pado po reguliuojama atrama nereikia .Guminės tarpinės/pado reikia tik ant reguliuojmos atramos po plytele.

Kiti montavimo mazgai

Profesionalus lauko terasinių plytelių terasos projekto sąmatos sudarymas

Išskirtiniai profesionalūs priedai šias plyteles leidžia montuoti įvairiais būdais, pateiksime optimaliausią medžiagų komplektą pagal Jūsų terasos projektą.

Svarbu

Greito klojimo sistema  leidžia plyteles sumontuoti pačiam be brangių specialistų pagalbos. Plytelės nereikalauja specialaus pagrindo, skiedinio ar klijų. Šia plytelias galima montuoti ant  reguliuojamų atramų, ant esamo pagrindo, žolės ar smėlio.

Informacija

Šias plyteles lengva montuoti, paprasta pakeisti. Plytelės atsparios apkrovoms, kintamoms skirtingoms klimato sąlygoms, temperatūrų skirtumų šuoliams, saulės spinduliams, pelėsiui ir samanoms. Taip pat šios plytelės yra atsparios dideliam šalčiui.

Kokybė

Produktai išsiskiria natūralumu, aukšta kokybe, atsparumu UV spinduliams, drėgmei ir dėmėms, tvirtumu. Puikus kokybės ir kainos santykis norintiems įgyvendinti nestandartinius terasų ar balkonų sprendimus.

Rekvizitai

Terasima, UAB
Įmonės kodas: 304521053
Adresas: Šiltnamių g.35, Pagiriai
El.paštas: info@plytelesterasoms.lt
Tel.: +37060568980; +37064705137

Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (sekimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei jas atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.