3 cm plytelės pagrindams

Plytelės ant grunto yra vienas paprastesnių būdų montuoti plyteles.  Svarbiausia yra pasiruošti tinkamą pagrindą. Pirmiausia nepatvarus pagrindas(augalinis sluoksnis) turėtų būti nukasamas iko kol pasieksite tvirtą pagrindą. Pagrindas tinkamai sutankinamas .

Toliau pilamas jau laikantysis sluoksnis (galima įterpti irfiltruojantį sluoksnį) tam tinka skalda apie 15-25cm , sluoksnis taip pat sutankinamas , bei šie sluoksniai turėtų būti formuojami norimu nuolydžiu . Poto supilamas plytelių paklotas tam geriausia naudoti granito atsijas nuo 3 iki 6 cm . Ir ant jų jau dedamos plytelės .

Profesionalus lauko terasinių plytelių terasos projekto sąmatos sudarymas

Išskirtiniai profesionalūs priedai šias plyteles leidžia montuoti įvairiais būdais, pateiksime optimaliausią medžiagų komplektą pagal Jūsų terasos projektą.

Svarbu

Greito klojimo sistema  leidžia plyteles sumontuoti pačiam be brangių specialistų pagalbos. Plytelės nereikalauja specialaus pagrindo, skiedinio ar klijų. Šia plytelias galima montuoti ant  reguliuojamų atramų, ant esamo pagrindo, žolės ar smėlio.

Informacija

Šias plyteles lengva montuoti, paprasta pakeisti. Plytelės atsparios apkrovoms, kintamoms skirtingoms klimato sąlygoms, temperatūrų skirtumų šuoliams, saulės spinduliams, pelėsiui ir samanoms. Taip pat šios plytelės yra atsparios dideliam šalčiui.

Kokybė

Produktai išsiskiria natūralumu, aukšta kokybe, atsparumu UV spinduliams, drėgmei ir dėmėms, tvirtumu. Puikus kokybės ir kainos santykis norintiems įgyvendinti nestandartinius terasų ar balkonų sprendimus.

Rekvizitai

Terasima, UAB
Įmonės kodas: 304521053
Adresas: Šiltnamių g.35, Pagiriai
El.paštas: info@plytelesterasoms.lt
Tel.: +37060568980; +37064705137

Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (sekimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei jas atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.